תיקון אייפון 13 נפל למים / לכיור / לאסלה איך מתקנים אותו?

נפל לך האייפון 13 למים – אל דאגה! ניתן להציל! וכל זה במאמר שלפניכם:

א. במכשיר סלולרי שנופל למים שלב ראשון מומלץ להוציא את הבטרייה מיד כמה שיותר מהר, אך באייפון מכיון שלא ניתן להוציא את הבטרייה באופן עצמאי מומלץ לגשת למעבדה מקצועית כמה שיותר מהר על מנת שיתקנו את המכשיר ובשלב ראשון יוציאו את הבטרייה.

ב. להביא אותו למעבדה מקצועית שעוסקת בניקוי קורוזיה, הם אמורים לפרק את המכשיר לגמרי ולנקות את הלוח מקורוזיה ואז לרוב המכשיר ידלק.

ג. רצוי מה שיותר מהר להכניסו למעבדה לתיקון כי ככל שעובר יותר הזמן הקורוזיה מתפשטת ועלולה לגרום למכשיר שלא יעבוד יותר לגמרי.

ד. בהכנסת מכשיר לתיקון אחר נפילה למים, קחו בחשבון שחוץ מעלות התיקון של הקורוזיה יכול להיות עלויות נוספות כי לפעמים הקורוזיה מגיע לקונקטור של המסך  או לרכיבים מסויימים כך שדבר זה קשה מאד לנקות מקורוזיה ולרוב מחליפים אותם, ולכן יכול להיות עלויות נוספות.

ה. תיקון בסיסי לאייפון 13 פרו מקס שנפל למים – דהיינו ניקוי קורוזיה עולה 250 שקל בלבד

ו. קיימים ברשת כל מיני עצות למיניהם להכניס את האייפון לתוך אורז, או למיקרוגל או לייבש אותו עם פן, חבל על הזמן! אל תנסו להכניס את האייפון  למיקרוגל או כל מיני רעיונות אחרים כמו לעשות לאייפון  פן זה עלול לגרום נזק בלתי הפיך למכשיר, פשוט אין ברירה צריכים לפרק את המכשיר לגמרי ולעשות לו ניקוי קורוזיה כללי, ולכן מה שעליכם לעשות זה פשוט מאד לגשת למעבדה מקצועית שיש לה ידע ונסיון בתיקון מכשירים שנפלו למים ושינקו את הקורוזיה ומירב הסיכויים שהאייפון יחזור לעבוד כמו שצריך.

לסיכום: גם אם כבר הכנסתם את האייפון  לבדיקה באחת מחברות הסלולר הגדולות ואמרו לכם שהאייפון עם "קורוזיה" ואין מה לעשות, אל יאוש פנו למעבדה מקצועית שמתקנת מכשירים עם קורוזיה לאחר נפילה למים ותנסו לתקן שם- חבל לזרוק מכשיר לפח, בפרט אייפון שמנסיוני ניתן לתקנו אחר נפילה למים וניתן לנקות את הקורוזיה מהלוח ולהביא את המכשיר למצב תקין.

בנוסף אני ממליץ לכל מי שרוכש אחד מהמכשירים החדשים – הטאצ'ים למיניהם כמובן אייפון או כל מכשיר אחר של נוקיה או סמסונג או אריקסון שיקנה מגן סיליקון אחורי ומגן מסך ע"מ לשמור על המכשיר, חבל! עלויות התיקון אחר נפילה למים או כל שבר של טאצ' או מסך אינם זולות כמו שפירטתי לעיל.

בהצלחה רבה